Jak wygląda rekrutacja do naszej firmy? 

To szybki proces i zawiera się w 5 krokach.

1. APLIKACJA

Znalazłeś nasze ogłoszenie z ofertą pracy?  Twoje doświadczenie odpowiada wymaganiom jakie stawiamy na tym stanowisku. Wypełnij formularz rekrutacyjny i wyślij nam swoje CV.

Wśród naszych aktualnych rekrutacji nie ma oferty, która jest dopasowana do Ciebie? Pamiętaj,  zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z ludźmi z pasją i chęcią rozwoju. Jeśli zatem masz pomysł na siebie i chcesz pracować dla branży FinTech napisz do nas na cv@novelpay.pl 

Od samego początku proces rekrutacji prowadzi osoba merytoryczna, najczęściej Twój przyszły przełożony.

2. ROZMOWA ONLINE 

Gratulacje – przeszedłeś do kolejnego etapu – zapraszamy na rozmowę. Jej głównym celem jest wzajemne poznanie. 

Stałe punkty takiego spotkania: 

  • Nasza prezentacja – kim jesteśmy, jak pracujemy, kogo szukamy, charakterystyka naszych projektów.
  • Twoja prezentacja – Twoje doświadczenia, zrealizowane projekty i Twoja rola w tych projektach. Chcemy zrozumieć co Cię interesuje i co motywuje oraz jak wyobrażasz sobie dalszy rozwój. 
  • Test merytoryczny – to sprawdzian Twoich umiejętności, odbywa się w formie rozmowy: pytań i odpowiedzi. Test ma na celu punktową walidację kompetencji merytorycznych kandydata.
  • Sprawy formalne – oczekiwania finansowe, forma zatrudnienia i to kiedy możesz dołączyć do zespołu.

 

Gwarantujemy, że informację zwrotną czy Twoja kandydatura została zakwalifikowana do kolejnego etapu przekażemy Ci w czasie nie dłuższym niż 7 dni.

3. OCENA

Ponieważ zależy nam na długoletniej współpracy oceniamy kandydatów wielowymiarowo. Bierzemy pod uwagę zarówno umiejętności twarde i poziom kompetencji zawodowych – ustalane na podstawie testu, jak również umiejętności miękkie. Ważna jest dla nas zgodność między kulturą pracy zespołu a cechami i sposobem pracy, które są istotne dla Ciebie. Wreszcie, porównujemy wartość jaką możesz wnieść do zespołu z Twoim oczekiwaniami finansowymi. Jeśli „wszystko gra” – nasza decyzja jest pozytywna.

4. INFORMACJA ZWROTNA – DECYZJA

Już samo rozpoczęcie procesu rekrutacyjnego to ważna decyzja. Rozumiemy, że możesz rozważać różne scenariusze i analizować istniejące możliwości.

Szanujemy Twój czas – dlatego naszą decyzję przekażemy Ci najpóźniej w ciągu 7 dni od rozmowy.

5. OFERTA PRACY

Jeśli nasza decyzja jest pozytywna i chcemy zaprosić Cię do zespołu – otrzymasz od nas propozycję warunków zatrudnienia. Po ich omówieniu i przyjęciu, przygotujemy dla Ciebie projekt umowy.