PODZIEL SIĘ SWOIM DOŚWIADCZENIEM – KORZYSTAJ Z NASZEJ WIEDZY

Dołączając do NOVELPAY możesz liczyć na satysfakcjonujące warunki pracy, wsparcie zespołu i przełożonych, a także:

 

O PRACY W NOVELPAY – WŁASNYMI SŁOWAMI

Jan [Prezes, współzałożyciel NOVELPAY, odpowiada za relacje z inwestorami i rozwój]
"Mamy ten wielki przywilej, że dzięki różnorodności i skali projektów oraz międzynarodowemu charakterowi naszej działalności udało nam się przyciągnąć i trwale "zadomowić" prawdziwą "creme de la creme" młodych inżynierów IT z Polski i z innych krajów. Ci utalentowani twórcy cenią fakt, że w NOVELPAY doświadczają elastyczności i braku zbędnego formalizmu - to cechy prężnie rozwijającej się SME. Równocześnie uczestnicząc w procesach certyfikacji czy pracując dla naszych międzynarodowych klientów przy projektach w Polsce i zagranicą mają okazję skosztować dyscypliny i cech organizacyjnych charakterystycznych dla dużych korporacji.

Rotacja jest u nas spektakularnie niska, a atmosferę cechuje zżycie drużyny i dążenie do wspólnych celów. Ta stabilność przekłada się na postawy pełne odpowiedzialności za wykonywaną pracę, a to z kolei na zadowolenie i lojalność naszych klientów. Zapraszamy do naszego "klubu"."
Maciek [Android Team Leader] 
"W NOVELPAY pracujemy nad wieloma ciekawymi, często nowatorskimi projektami, na które każdy z nas może mieć wpływ. Mamy okazję rozpowszechniać rozwiązania oparte o terminale z systemem Android. Pracują tu osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie płatności, a cały zespół wie, że zawsze może na siebie liczyć".
Ania [Android Developer/ Project Leader] 

“W NOVELPAY mam poczucie autonomii, praca tu stwarza wiele możliwości . Rozwój kompetencji miękkich takich jak np. zarządzanie zespołem jest ważne – ułatwia zarządzanie projektami i budowanie relacji z klientem.  Firma stwarza również przestrzeń do rozwoju branżowego – np. w obszarze certyfikacji, standardów płatniczych  – w ten sposób można zostać ekspertem z unikalną wiedzą”.    

Grzegorz [Wiceprezes, Współzałożyciel NOVELPAY, odpowiada za relacje kluczowymi klientami]
"NOVELPAY to firma, której przewagą na konkurencyjnym rynku płatności elektronicznych jest wyjątkowość dostarczanych aplikacji.
Wyjątkowa aplikacja to taka, która przewyższa oczekiwania klientów. Taką aplikację tworzy zespół ludzi doskonale rozumiejących temat i umiejących ze sobą współpracować, żeby każdy mógł dołożyć do końcowego rezultatu to, w czym jest najlepszy. Zadowolenie klienta z aplikacji jest dla nas równie ważne jak satysfakcja zespołu, który nad nią pracował".
Szymon [QA Lead]  
"Tester w NOVELPAY uczestniczy w wielu ciekawych projektach, ściśle współpracuje z klientami - firmami, które są liderem na rynku polskim i światowym. Blisko pracuje również z developerami, a co za tym idzie – obie strony mają stałą możliwość rozwoju w branży FinTech. Szerokie spektrum projektów to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie". 
Łukasz [Developer, Project Leader] 
"NOVELPAY to moja pierwsza praca. Elastyczność i autonomia w realizacji zadań pozwalają mi łączyć pracę i studia. Kultura dzielenia się wiedzą i wsparcie merytoryczne w projektach sprawiają, że cały czas się rozwijam". 
Łukasz [C Team Leader]
"NOVELPAY to firma, która stawia na rozwój. Podąża w stronę innowacji na rynku płatności bezgotówkowych, co pozwala na zdobywanie nowych doświadczeń.
Własny rozwój zawdzięczam ludziom, który pracują w Novelpay i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Po kilku latach ciągle mam możliwość poszerzać swoje umiejętności, aby podążać za trendami w branży FinTech".
Jacek [Head of Software Development]  
"Lubię pracować w NOVELPAY ponieważ tworzymy wyróżniające się rozwiązania. Nasze projekty są pionierskie, obejmują swoim zasięgiem wiele krajów w Europie i nie tylko. Ogromną satysfakcję daje mi, że efekty naszej pracy mogę zobaczyć działające w codziennym życiu, robiąc zakupy, kupując bilet czy podróżując po świecie. Mam przyjemność pracować z ekspertami branży płatniczej, którzy chętnie wpierają innych i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Do naszego zespołu szukamy osób, gotowych wziąć odpowiedzialność za swoją pracę, chętnych do nauki i chcących wchodzić na coraz wyższy poziom".