NOVELPAY jest softwarehousem w branży FINTECH. Od blisko 10 lat tworzymy innowacyjne oprogramowanie w obszarze płatności elektronicznych

Zawsze wdrażane oprogramowanie

Nie piszemy „do szuflady”, z oprogramowania, nad którym pracujemy codziennie korzystają miliony użytkowników.

Międzynarodowy zasięg

Pracujemy dla lokalnych i międzynarodowych klientów. Nasze biura zlokalizowane są  w Polsce (centrum R&D, softwarehouse) i we Francji. Projekty realizujemy w wielu krajach europejskich, m.in.: Francji, Belgii, Szwajcarii czy Wielkiej Brytanii. 

Praca z Androidem – PAX Technology

Naszym najważniejszym partnerem technologicznym jest firma PAX Technology. PAX jest najszybciej rozwijającym się producentem terminali płatniczych na świecie – ponad 45 mln terminali w 120 krajach na świecie. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem, na Polskę i inne kraje w Europie, terminali płatniczych PAX, opartych o technologię ANDROID.

Dzięki tej współpracy jesteśmy liderami w zakresie rozwoju aplikacji płatniczych na platformie ANDROID na rynku polskim.

Polski zespół R&D

Zespół developerów NOVELPAY jest największym teamem pracującym w ramach europejskiej sieci dystrybucji PAX, co oznacza realizację najciekawszych i największych projektów rozwojowych i wdrożeniowych. 

Tworzymy przyszłość FinTechu

Realizujemy ogólnoświatowe projekty, z których na co dzień korzysta kilka milionów użytkowników. Dostarczamy aplikację płatnicze dla 5-ciu największych agentów rozliczeniowych w Europie. Nasza oferta spełnia oczekiwania zarówno globalnych korporacji, jak i lokalne przedsiębiorstw.

Pracujemy dla firm z różnych branż, takich jak np. linie lotnicze, handel detaliczny, sklepy typu convenience czy sektor usługowy, ale również dla niezwykle innowacyjnych i rosnących np.: urządzenia vendingowe, autonomiczne dostawy czy sklepy bezobsługowe.

W NOVELPAY masz możliwość tworzenia globalnych standardów rynku i udziału  w pionierskich projektach w dynamicznie rozwijającej się branży płatności bezgotówkowych.

Z KIM BĘDZIESZ PRACOWAĆ

W NOVELPAY będziesz pracować z najlepszymi na rynku ekspertami, którzy na co dzień tworzą aplikacje na terminale płatnicze, oparte o najnowsze technologie, takie jak: Kotlin, RxJava czy Retrofit.