ROZWIĄZANIA dla SPRZEDAŻY I PŁATNOŚCI BEZGOTÓWKOWych
W URZĄDZENIACH SAMOOBSŁUGOWYCH

NOVELPAY oferuje kompleksowe rozwiązania (software + terminale unattended od PAX) do sprzedaży towarów i usług oraz płatności bezgotówkowych w automatach samoobsługowych. 

Z naszych aplikacji płatniczych na urządzeniach samoobsługowych korzystają miliony użytkowników w Europie

Terminale samoobsługowe od PAX są zgodne ze standardem EVA.

NASI KLIENCI

Naszymi klientami są m.in: sieci retail, vending i coffe services, operatorzy biletomatów i paczkomatów.

Nasze rozwiązania obsługują samoobsługową sprzedaż i realizują bezpieczne transakcje bezgotówkowe w 16 krajach w Europie. 

NASZE ROZWIĄZANIA - elastyczne i konfigurowalne

VENDING

COFFEE SERVICES

SELF ORDERING (HoReCa) 

SELF CHECK-OUT (Retail)

UNATTENDED SERVICES

UNATTENDED DELIVERY

EV CHARGE

GAS STATION

PARKING 

TICKETING

PUBLIC TRANSPORT 

UNATTENDED COMMUTING

Przykładowe wdrożenia na świecie

Terminale PAX rekomendowane

dla rozwiązań samoobsługowych

PAX IM30 - Samoobsługowy terminal z systemem ANDROID

PAX IM30 to innowacyjny terminal płatniczy, które zmienia zasady gry w sektorze self-service. Łatwo integruje się ze wszystkimi kioskami samoobsługowymi i spełnia standardy EVA. Jest idealny do parkowania, transportu publicznego, stacji benzynowych, Click and Collect, ładowania pojazdów elektrycznych i w vendingu.
PAX IM30 łączy w sobie wszystkie zalety Androida z solidnością produktu bezobsługowego. Oferuje duży 5'' wyświetlacz Energooszczędny dzięki automatycznie zasilanemu, dużemu 5'' ekranowi, który włącza się automatycznie, kiedy zbliżają się klienci. Obsługuje skanowanie kodów 1D/2D. PAX IM30 pełni funkcję centrum operacyjnego kiosku samoobsługowego, umożliwiając wyświetlanie klientom pomocnych informacji i reklam bezpośrednio na urządzeniu lub dzięki portowi HDMI, na dodatkowym ekranie podczas obsługi wszelkiego rodzaju płatności.

PAX IM 300/500/700 - Modułowy zestaw do płatności samoobsługowych

M300 PED - wyświetlacz + IM500 - hybrydowy czytnik + IM700 - czytnik NFC IM300/500/700 to zestaw modułowy spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa transakcji. Zaprojektowany został z myślą elastyczności, - oferuje wszystkie zalety serii IM w wygodnej konfiguracji modułowej, dzięki czemu można wybrać rozwiązanie do realizacji płatności, które odpowiada konkretnym potrzebom.​​

PAX SK 700 Inteligentny Kiosk Samoobsługowy - wiele możliwości

PAX SK700 to najnowszy samoobsługowy kiosk z Androidem serii SK. Jest łatwy w montażu na ścianie lub w wersji wolnostojącej samoobsługowy kiosk.
Świetnie sprawdzi się w branżach: retail i HoReCa w parkomatach, urządzeniach vendingowych, w transporcie publicznym, dla stacji benzynowych, Click and Collect oraz dla stacji ładowania pojazdów elektrycznych.
Inaczej niż pozostałe kioski serii SK, SK700 nie posiada modułu płatniczego. Został zaprojektowany do integracji z samoobsługowym terminalem z systemem ANDROID - PAX IM30.
Platforma Android umożliwia instalację dowolnych aplikacji co stwarza niemal nieograniczone możliwości. Duży 21,5-calowy ekran urządzenia zapewnia doskonałą czytelność i funkcjonalność przyjazną użytkownikom.
SK700 z terminalem IM30 jest certyfikowany zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa w zakresie obsługi płatności zbliżeniowych, kodów QR i płatności mobilnych, a także magnetic strips oraz Chip & PIN.

PAX IM15 - Samoobsługowy terminal płatniczy - dostępny z systemem Prolin, wkrótce wersja ANDROID

Kompaktowy, ekonomiczny, nienadzorowany terminal płatniczy wyposażony w najnowsze technologie, w tym kamery i czujniki, wyświetlacz z powłoką przeciwodblaskową poprawiającą widoczność, zaawansowaną łączność komunikacyjną i obsługę kodu PIN on Glass. IM15 pasuje do istniejących wycięć EVA i może być zamontowany zarówno w poziomie jak i pionie.

PAX IM10 - Samoobsługowy terminal płatniczy - tylko do płatności zbliżeniowych i mobilnych

PAX IM10 to terminal przeznaczony do transakcji samoobsługowych o niskiej wartości 2,8-calowy ekran dotykowy HD zapewnia łatwą obsługę a duży skaner zapewnia szybkie i łatwe odczytywanie dowolnego typu kodu QR lub kodu kreskowego.

PAX IM20 - Samoobsługowy terminal płatniczy

PAX IM20 to znacznie więcej niż zwykły terminal transakcyjny - to kompletny interfejs komunikacyjny, w którym wszystkie potrzeby transakcyjne mogą być zrealizowane w jednym miejscu. PAX IM20 jest certyfikowany zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa w zakresie obsługi płatności zbliżeniowych, kodów QR i płatności mobilnych, a także magnetic strips oraz Chip & PIN.

PAX SK800

PAX SK800 to samoobsługowy kiosk z Androidem serii SK, Idealny dla stacji paliw, handlu detalicznego, sprzedaży biletów, vendingu i parkomatów.
Model ten ma największy - blisko 24'' (1920 x 1080 Pixels HD) ekran wysokiej rozdzielczości, zabezpieczony przed wandalizmem. Jak każde urządzenie z tej serii, SK 800 ma możliwość montażu na ścianie lub może być urządzeniem wolnostojącym z jednym lub dwoma ekranami.