Discover new opportunities with PAX terminals

Dzięki systemowi operacyjnemu Android, terminale PAX mogą obsługiwać dodatkowe aplikacje biznesowe wykorzystywane dotychczas na tabletach czy smartfonach.

Terminale PAX idealnie sprawdzają się do obsługi zarówno oprogramowania biznesowego typu POS, jak również obsługi aplikacji dodanych, takich jak obsługa programów lojalnościowych i kart prezentowych, sprzedaż usług telekomunikacyjnych czy przyjmowania zapłaty za rachunki telekomunikacyjne. Występują tutaj aplikacje, które stanowią dla użytkownika terminala źródło dodatkowych przychodów jak również ułatwiają bieżące prowadzenie biznesu.
Na świecie i w Polsce tysiące wytwórców aplikacji mobilnych zdecydowało się uruchomić swoie rozwiązania na platformie PAX. Jeśli Państwa firma byłaby zainteresowane dołączyć do tego programu i zintegrować Państwa rozwiązanie z aplikacją płatniczą i zaoferować swoje rozwiązanie dla szerokiego kręgu użytkowników terminali płatniczych (w Polsce blisko 1 milion urzadzeń płatniczych działających na rynku), to serdecznie zapraszamy do współpracy.


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.